59. MDF – Prateći program

16. – 29. lipnja
Foaje Hrvatskog Narodnog kazališta u Šibeniku u 18:00

KOINOBORI

Izložba
Djeca polaznici Umjetničke škole Abiko, Japan


 

Nedjelja, 16. lipnja
Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20:00
Dječji vrtić „Blažena Hozana“, Šibenik

KAKO JE ŠIBENIK DOBIO ZAŠTITNIKA

Predstava
Trajanje: 30 minuta
Uzrast: 3+


 

17. – 21., 24. – 28. lipnja
Teniski klub Šubićevac– Šibeniku 9:00

TENISKA RADIONICA

Voditelj: Josip Štimac, trener, Šibenik
Asistent: Mario Dražić, trener, Šibenik


 

17. – 21. lipnja
Ispred ulaza u OŠ Fausta Vrančića u 9:00

ZABORAVLJENE IGRE

Sportsko-rekreativna radionica
Voditelj: Tomislav Travčić, voditelj sportske rekreacije,Šibenik


 

Ponedjeljak, 17. lipnja
Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20:00
Kulturna udruga Virko, Šibenik

TRNORUŽICA

Predstava
Trajanje: 40 minuta
Uzrast: 4+


 

Utorak, 18. lipnja
Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20:00

CVRČAK I BALARIN


 

Srijeda, 19. lipnja
Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20:00

CASPER MAGIC SHOW


 

19. lipnja – 17. srpnja
Azimut, cjelodnevna izložba

IMAGINE

Izložba
Branka Grubić, likovna umjetnica, Šibenik


 

Četvrtak, 20. lipnja
Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20:00
Dječji vrtić „Maslina“, Šibenik
Dječji vrtić „Smilje“, Šibenik

VEČER LUTKARSKIH IGROKAZA ŠIBENSKIH VRTIĆA


 

Petak, 21. lipnja
Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20:00
OŠ „Vela Luka“, Korčula
OŠ „Stjepan Radić“, Imotski
OŠ Pavleka Miškine, Zagreb

LIDRANO 2019. – NAJBOLJA ŠKOLSKA DRAMSKA OSTVARENJA U 2018./2019.

„Hoću ljubav, neću rat“, izvode učenici OŠ „Vela Luka“, Korčula
„Hasanaginica“, izvode učenici OŠ „Stjepan Radić“, Imotski
„Kako stoje stvari“, izvode učenici OŠ Pavleka Miškine, Zagreb


 

Subota, 22. lipnja
Teniski klub Šubićevac– Šibenik u 8:00

FESTIVAL DJETETA 2019.

Teniski turnir za djecu od deset godina


 

Ponedjeljak, 24. lipnja
Trg Pavla Šubića I. u 18:30
Gimnastičarski klub Dišpet, Šibenik

16. GIMNASTIČARSKI SHOW


 

24. – 28. lipnja
Tehnička škola Šibenik u 9:00

AERONAUTIČKA RADIONICA

Modelarsko-maketarska radionica
Voditelj: Leonardo Belović, ing. kemije, Čakovec
Asistent: Tomislav Belović, državni prvak u raketnom maketarstvu, Čakovec


 

Srijeda, 26. lipnja
Studentski centra Šibenik / Ulica bana Josipa Jelačića 21 u 10:00

4. STOLNOTENISKI TURNIR MDF-A ŠIBENIK – HRVATSKA

Trg Pavla Šubića I. u 18:30
Gimnastički klub Šibenik

RITMIČKE ČAROLIJE


 

Četvrtak, 27. lipnja
Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20:00
Dječji vrtić Žižula, Šibenik

VEČER DJEČJIH IGROKAZA


 

Subota, 29. lipnja
Tehnička škola Šibenik u 9:00
Ministarstvo obrane Republike Hrvatske

SIMULACIJA LETA


 

Subota, 29. lipnja
Šibenska luka u 11:00
Jedriličarski klub Val Šibenik

JEDRILIČARSKA REGATA KLASA OPTIMIST I LASER


 

Subota, 29. lipnja
Trg Pavla Šubića I. u 18:30
Ministarstvo obrane Republike Hrvatske

SIMULACIJA LETA I PREZENTACIJA RATNOG ZRAKOPLOVSTVA


 

Subota, 29. lipnja
Šibenska luka u 19:30
Akro grupa Hrvatskog ratnog zrakoplovstva „Krila oluje“

KRILA OLUJE