58. MDF – Prateći program

16. – 24. lipnja

Foaje Hrvatskog narodnog kazališta u Šibeniku u 12 sati

PROLJEĆE

Djeca polaznici Umjetničke škole Abiko, Japan

Izložba


 

18. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20 sati

GLAZBENI VREMENOPLOV

Dječji vrtić Smilje, Područni odjel Građa


 

18. – 21. lipnja

Športski centar Bazeni Crnica u 9:30 sati

MALA ŠKOLA VATERPOLA ŠIBENIK PLIVA

Sportska radionica

Voditelj: Perica Šišak, trener, Šibenik

Asistent: Denis Šupe, trener, Šibenik


 

18. – 21. i 25. – 28. lipnja

Teniski klub Šubićevac – Šibenik u 9 sati

TENISKA RADIONICA

Sportska radionica

Voditelj: Josip Štimac, trener, Šibenik

Asistent: Mario Mandić, trener, Šibenik


 

18. – 22. i 25. – 29. lipnja

Urbani centar (Ulica kralja Zvonimira 7A) u 9 sati

RADIONICA ROBOTIKE

Voditelji: Toni Mrđen i Ivan Bumbak, IT stručnjaci, Šibenik


 

19. lipnja

Trg Pavla Šubića I. u 18:30 sati

Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija

RITMIČKE ČAROLIJE


 

19. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20 sati

VEČER LUTKARSKIH IGROKAZA ŠIBENSKIH VRTIĆA

Trajanje: 60 minuta

Uzrast: 3+


 

20. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20:30 sati

CASPER MAGIC SHOW


 

21. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20 sati

Kulturna udruga Virko, Šibenik

CRVENKAPICA I NE BAŠ TAKO STRAŠAN VUK

Trajanje: 60 minuta

Uzrast: 4+


 

Petak, 22. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20 sati

Kulturna udruga Virko, Šibenik

ŠKOLSKI KRUG

Trajanje: 45 minuta

Uzrast: 7+


 

23. – 24. lipnja

Teniski klub Šubićevac – Šibenik u 8 sati

„FESTIVAL DJETETA 2018“

Teniski turnir za djecu do deset godina


 

23. – 24. lipnja

Šibenska luka u 11 sati

Jedriličarski klub Val Šibenik

JEDRILIČARSKA REGATA KLASE OPTIMIST I LASER


 

25. – 30. lipnja

Foaje Hrvatskog narodnog kazališta u Šibeniku u 12 sati

FIGURE – MY ACTOR

Adam Walny, lutkar, Poznanj, Poljska

Izložba


 

25. – 30. lipnja

Tehnička škola Šibenik (Ulica Ante Šupuka 31)

AERONAUTIČKA RADIONICA

Modelarsko-maketarska radionica

Voditelj: Leonardo Belović, dipl. ing. kemije, Čakovec

Asistent: Tomislav Belović, državni prvak u raketnom modelarstvu, Čakovec


 

25. lipnja

Trg Pavla Šubića I. u 19:30 sati

Gimnastički klub Dišpet

15. GIMNASTIČKI SHOW


25. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20 sati

Seattle Junior Tamburitzans, SAD

FOLKLORNI PLESOVI PRIGORJA, PODRAVINE I OTOKA ZLARINA

Trajanje: 60 minuta

Uzrast: 3+


 

26. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20 sati

KU Kolajnica Šibenik, KUD Zora Betina, DFŽ Zvončić, KUD Kralj Zvonimir Knin, KUD Branimir 888 Muć i KUDŽ Filip Devčić Split

FOLKLORNI PLESOVI HRVATSKE

Trajanje: 60 minuta

Uzrast: 7+


 

27. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 20 sati

CVRČAK I BALARIN


 

Četvrtak, 28. lipnja

Trg Ivana Gorana Kovačića 2 u 21:30 sati

LUKO PALJETAK I KLAPA ŽIRJE

Glazbeno-poetska večer


 

28. – 29. lipnja

Ulica Horacija Fortezze u 9 sati

PREKRASAN SVIJET

Likovna radionica

Voditeljica: Racheli Marty, likovna umjetnica, Jeruzalem, Izrael


 

28. – 29. lipnja

Foaje HNK u Šibeniku u 9 sati

ČUDESNA PJESMA

Glazbena radionica

Voditeljica: Oryl Netanel, multimedijskaa umjetnica, Tel Aviv, Izrael

Asistent: Uri Netanel, glazbeni umjetnik, Tel Aviv, Izrael


 

28. – 29. lipnja

Prostor ispred Galerije sv. Krševana u 9 sati

MOBITELI

Voditeljica: Bikkel, Vlaardingen, Nizozemska


 

29. lipnja

Industrijsko-obrtnička škola (Ulica Ante Šupuka 31) u 9 sati

Ministarstvo obrane Republike Hrvatske

SIMULACIJA LETA


 

29. lipnja

Gradska knjižnica „Juraj Šižgorić“ u 19:30 sati

Fakultet prometnih znanosti, Odjel aeronautike

AERONAUTIKA

Predavanje


 

30. lipnja

Trg Pavla Šubića I. u 19:30 sati

Ministarstvo obrane Republike Hrvatske

SIMULACIJA LETA I PREZENTACIJA ZRAKOPLOVNOG MAKETARSTVA