Likovni natječaj

Na likovnom natječaju Ja volim svojeg drugačijeg prijatelja za učenike hrvatskih osnovnih škola sudjelovali su:

1. OŠ Pujanki, Split
Mentorica: Dubravka Sršen
Djeca: Tia Tomljanović, Paula Zorić, Teo Antunović, Marina Vukadinović, Anđela Ercegović

2. OŠ Jordanovac/ PŠ Kozjak, Jordanovac
Mentorica: Ana Opuvačić
Djeca: Rafael Fritz, Klara Ivanko, Leona Drahotusky, Lucija Šego, Lucija Ćurić

3. OŠ Strahoninec, Čakovec
Mentorica: Paulina Mikolaj Blagus
Djeca: Lana Glavina, Hana Đukes, Manuel Hanžeković, Veronika Martinčević, Ana Marđetko

4. OŠ Strahoninec, Čakovec
Mentorica: Petra Žganec
Djeca: Matea Srnec, Bianka Drvoderić, Rea Petričević, Ela Blagus

5. OŠ Tenja, Tenja
Mentorica: Andreja Zelić
Djeca: Goran Pejaković, Stjepan Tarcal, Lana Takač, Karla Pavlović, Dunja Dragić, Dunja Turniški, Boris Jovanović, Laura Bosiljkov, Dominik Cvetković

6. OŠ Kaštanjer, Pula
Mentorica: Vera Škrinjar
Djeca: Lucian Kozić, Lana Soffici, Paola Mijić, Adrijan Bančić, Lana Bošković, Matej Topolko, Laura Toth

7. OŠ Ivan Gundulić, Dubrovnik
Mentorica: Jelena Curić
Djeca: Laura Jano, Karla Dundić, Nicole Čokljat-Zvjerković, Brigita Prkoča, Greta Prkoča, Ana Krmek

8. OŠ Juraj Šižgorić, Šibenik
Mentorica: Sanja Čvrljak
Djeca: Maja Vučenović, Luka Viljac, Gabriela Radovčić, Toni Matić, Katia Vuletin

9. OŠ Turnić, Rijeka
Mentorica: Bernardica Rubeša
Djeca: Eni Sternisa, Tea Cvitkušić, Tara Bukilić, Borjan Luketić, Sara Srok

10. OŠ Josipovac, Josipovac
Mentorica: Andrijana Sili
Djeca: Patrik Smiljan, Ena Bunjevac, Borna Vrcan, Luka Brodar, Ela Marsela

11. OŠ Antuna Mihanovića, Osijek
Mentorica: Sanja Vujčić
Djeca: Terezija Gabriela Zekić, Krsto Borota, Lea Mrkonjić, Dina Mrkonjić, Sara Turkalj

12. OŠ Kneginec Gornji, Turčin
Mentorica: Lidija Novosel
Djeca: Katja Hrastovec, Vida Kolednjak, Gabriel Česi, Ema Cigrovski, Tessa Salkanović, Nika Turković, Karlo Bosanović, Ivona Šestak, Marta Grabar, Roko Jovanović

13. OŠ Juraj Šižgorić, Šibenik
Mentorica: Helena Šarić
Djeca: Sara Cvitan, Eva Zamarin, Greta Piškulić, Erika Klečak Vilner, Tereza Ljumeži

14. Centar za odgoj i obrazovanje „Ivan Štark“, Osijek
Mentorica: Zorica Đuranić
Djeca: Dragana kovačević, Luka Prekodravac-Lukić, Marijan Gazdić, , Marija Čurić, Almedina Kušić, Katarina Šimić

15. OŠ Trnovitički Popovac, Trnovitički Popovac
Mentor: Mustafa Bećirspahić
Djeca: Asja Bećirspahić, Emma Goleš, Lucija Ugarković, Gabriela Roviščanec

16. OŠ Pantovčak, Zagreb
Mentorica: Jasna Bartolović Rimac
Djeca: Andrija Mahečić, Ana Šimek, Eva Maria Stanić, Katarina Žužak, Vito Dašić, Katarina Jurić, Gaja Živanović Oštrić, Anđela Živanović Oštrić

17. OŠ Pantovčak, Zagreb
Mentor: Borna Prpić Sovilj
Djeca: Sara Halamek, Karla Šunjić, Viktor Novak, Lea Sykora, Fran Adamčić, Diana Plešnik Valido, Adriana Plešnik Valido

18. OŠ Vladimira Nazora, Pazin
Mentorica: Eda Šestan
Djeca: Maca Stanković, Petra Kalac, Matija Pulić, Darin Mejak, Clara Tamburini

19. OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja
Mentor: Mato Andrić
Djeca: Lucija Martan, Dean Barukčić, Marija Goršić, Marita Malinac, Natalia Džolić, Anja Žugaj, Lucija Pejaković, Dario Dragaš, Leonarda Perković, Anja Ćumurdžić, Tanja Sušilović, Ana Amić, Jelena Čolić, Alehandra Čehić, Daniela Vinčić, Lana Pavlić, Anamarija Brlić, Dragan Trkulja, Andrej Uvalić, Tia Dolores Bistrički, Roza Tintor, Laura Bučar, Nika Vujasić, Lora Matanović, Mia Grbeša, Andro Barišić

20. OŠ Gripe, Split
Mentor: Mirjana Mikulandra
Djeca: Tia Božić, Sara Lulić, Ana Ković, Ivan Miljak, Nina Žolja

21. OŠ Rikard Katalinić Jeretov, Opatija
Mentorica: Vanja Kusturin Zukić
Djeca: Iris Matulja, Linda Barać

22. OŠ Zvonimira Franka, Kutina
Mentorica: Zvjezdana Mihalke
Djeca: Ema Tomaić, Katarina Čović, Ana marija Baltorić

23. OŠ Petra Kružića, Klis
Mentorica: Lada Radić-Cvitković
Djeca: Karla Jurić, Lea Livaja

24. OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić-Grad
Mentorica: Aleksandra Srebačić
Djeca: Bamir Pervizaj, Lia Leona Ribić, Lea Lisak, Franka Hubzin, Ema Donev

25. OŠ Jurja Barakovića, Ražanac
Mentorica: Ana Zekanović
Djeca: Lucija Kolić, Jakov Lukić, Martina Rudić, Lea Matak

26. OŠ Vladimir Nazor Budinščina, Budinščina
Mentorica: Mirela Duktaj
Djeca: Jurica Vnučec, Tara Vidak, David Hladika

27. OŠ Fran Koncelak, Drnje
Mentor: Mario Dimić
Djeca: Petra Gašparić

28. OŠ Perušić, Perušić
Mentorica: Nikolina Orešković
Djeca: Leonarda Rukavina, Marija Dasović, Ana Dasović

29. OŠ Ivana Mažuranića, Zagreb
Mentorica: Sanja Jakovljević Rogić
Djeca: Mihane Haliti, Ivan Lepor, Elizabeta Čibarić, Valentina Hrlić, Mia Olujić, Lucija Dergez, Veronika Kolmar, Hana Dalipi, Marta Capjak, Saša Rakić

30. OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo
Mentorica: Marija Sekur Harcet, Lana Bagarić, Ivan Premužak, Lana Tokić, Leona Husarić, Kristian Zeko, Nika Cvjak, Josipa Pavlović, Matija Štefinovec, Klara Tomić, Adriana Huaić, Letizzia Romalissa Arlović, Ian Remenar

31. OŠ Petrinja, Petrinja
Mentorica: Kristina Belošević
Djeca: Gabriela Vrbat

32. OŠ Gripe, Split
Mentorica: Matilda Vidović
Djeca: Dominik Lerotić, Lara Mačukatić, Petra Jerković, Sara Gruić

33. Salezijanska osnovna škola, Zagreb
Mentorica: Ana Godinić
Djeca: Mia Hohnjec, Ivan Vaniš, Matija Atalić, Gabrijel Franić, Gabrijela Mamić

34. OŠ Vjekoslava Paraća, Solin
Mentorica: Sanja Mirošević
Djeca: Mariela Dadić, Laura Bujević, Antea Zebić, Lana Perković, Matea Kuić, Martina Sikirica, Tea Kostović, Lana Lončar, Gorana Grubić, Viktorija Marović, Ana Marija Gudić, Marko Mamić, Vanesa Morić, Ana Ivčević, Ivona Bokšić, Ana Bulić, Valentina Krnjača, Domina Luetić, Ana Amanović, Gabrijel Duvnjak, Helena Elez, Dora Mikelić, Lara Bartulović, Korina Kloro

35. OŠ Monte Zaro, Pula
Mentorica: Rosana Zupičić Smoković
Djeca: Leona Mijalica

36. OŠ Braća Radić, Koprivnica
Mentorica: Vesnica Mlinarić
Djeca: Ema Koškanac, Lana Gašparić, Tara Vrabec, Mia Krofl, Toni Koškanac, Lovro Šeb

37. OŠ Pećine, Rijeka
Mentorica: Jadranka Herceg
Djeca: Nensi Denona, Renee Heigl, Anđela Pilić, Lara Stroligo, Mia Rose Edmonds, Nora Mičević, Mara Maržić, Nina Abramović Dimec, Klara Pintar

38. OŠ Ladimirevci, Zelčin (PŠ Ivanovci)
Mentorica: Marina Arambašić
Dijete: Karlo Stanić

39. OŠ Turnić, Rijeka
Mentorica: Svjetlana Višnić
Djeca: Mihaela Cvijanović, Amela Ethemi, Nikolina Drageljević

40. OŠ Vladimir Bosnar, Stubičke Toplice
Mentorica: Martina Drempetić
Djeca: Ivona Kucelj, Juli Novak Kišur, Sara Cerovečki, Lori Šipek Glavač

41. OŠ Mertojak, Split
Mentorica: Roberta Barić
Djeca: Ela Jerković, Tomina Bakić

42. OŠ Antun Nemčič Gostovinski, Koprivnica
Mentorica: Đurđica Pošta
Djeca: Pavao Bunić, Greta Lonjak, Marko Pavlić, Marta Kuparić, Leda Igrić, Katja Zagorščak

43. OŠ Vladimira Nazora, Pazin
Mentorica: Gordana Štrucelj
Djeca: Morena Tominić, Marina Udovičić, Noemi Flegar, Frančeska Milozianić, Karla Floričić, Tonka Rukavina, Samira Šabani, Hana Stanković, Maja Marovac, Kelly Milanović, Lucija Mijandrušić, Maja Livak, Tonka Pilat, Ida Baća, Lucija Tominić

44. OŠ Jelkovec, Sesvete
Mentorica: Ivana Popovac Hristov
Djeca: Tea Marić, Magdalena Duvnjak, Filip Zebić, Lucia Blagus, Katarina Ćoraš, David Jakovljević, Iva Jerković, Paola Jokić, Goran Kuprešak, Marijan Barnjak, hana Đurinić, Leonarda Šteko

45. OŠ Viktora Cara Emina, Lovran
Mentorica: Snježana Kovačević
Djeca: Lucija Hlanuda, Leona Ivanković, Tina Pavia, Leona Pejović, Luka Kršanac, Mila Tomasović

46. OŠ Josip Pupačić, Omiš
Mentorica: Ankica Utrobičić
Djeca: Borna Budić, Ema Stanić, Branka Opačak, Anđela Medić, Ivan Lubina, Iva Bagarić, Ira Stanić, Josip Vukušić
Mnetorica: Marina Fistanić
Djeca: Stipe Rogošić, Anđela Okmažić, Lukas Brzović, Ana Barišić, Nina Bauk

47. OŠ Lučko, Zagreb
Mentorica: Davorka Katalenić
Djeca: Ines Jasenko, Mihael Štefanac, Sara Brnada, Klara Tolić, Martin Keleminić, Ema Jerković, Lucy Taus-Saunders

48. OŠ Bjelovar, Bjelovar
Mentorica: Suzana Turković
Djeca: Elina Domitrović, Marta Galunić, Ena Černi, Lorena Nemčević, Lana Matuš,
Mentorica: Nataša Brekalo
Djeca: Petar Mrgan, Sara Pintarić, Filip Kostadinović, Dora Jelić

49. OŠ Gola, Gotalovo (PŠ Gotalovo)
Mentorica: Violeta Pranjić
Djeca: Ivana Bosman, Lucija Lovković

50. OŠ Pećine, Rijeka
Mentorice: Divna Bjelanović, Katarina Varat, Kristina Tusanovski
Djeca: Ema Perićić, Luana Bljan

51. OŠ dr.Franje Tuđmana, Knin
Mentorica: Antonia Cigić
Djeca: Jure Alajbeg, Milica Bogdan, Anđela Gruban, Karlo Šunjerga
Mentorica: Ranka Perica
Djeca: Marin Anić-Antić, Gabrijela Gambiroža, Marija Rako
Mentorica: Dragana Rašković
Djeca: Milica Čučak, Sofija Buač, Danijel Orlović, Đorđe Bradaš
Mentorica: Nena Ivković
Djeca: Viktorija Junkić, Antonija Rajković, Petra Čarić, Lucija Dujmić, Simona Lekaj, Luka Orlović
Mentorica: Jasna Markanović
Djeca: Lea Kostić, Toni Meter, Mate Dujmić

52. OŠ Orebić, Pelješac
Mentorica: Miljenka Ravlić
Djeca: Stela Njakara,Anamarija Radovančić, Leon Lupis, Nina Velić

53. OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica (PŠ Reka)
Mentorica: Sanja Figač
Djeca: Lara Bakovljanec, Ema Vukonić, Lorena Oršuš, Mia Zimet

54. OŠ Gradac, Gradac
Mentorica: Mirela Penava Giljević
Djeca: Anđela Andrijašević, Matea Mušan, Šime Korljan, Maja Kovačić, Laura Nedić

55. OŠ Pujanki, Split
Mentorica: Diana Vego
Djeca: Ela Mekić, Petra Paić, Toni Mihaljević Tolj, Paulina Žanetić, Lara Điko, Dina Milić, Ana Ćukušić, Neno Brkljača, Josip Šerić